MAP130-4001G
- Артикул производителя:
- MAP130-4001G
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 130W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, cCSAus, CE
- Current - Output 1 :
- 20 A
- Current - Output 2 :
- 4 A
- Current - Output 3 :
- 1 A
- Current - Output 4 :
- 1 A
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 130W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 8.50" L x 4.50" W x 2.00" H (215.9mm x 114.3mm x 50.8mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 24V
- Voltage - Output 3 :
- -12V
- Voltage - Output 4 :
- 12V