MAP55-4001G
- Артикул производителя:
- MAP55-4001G
- Краткое описание:
- AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 55W
- Current - Output 1 :
- 6 A
- Current - Output 2 :
- 1.5 A
- Current - Output 3 :
- 500 mA
- Current - Output 4 :
- 500 mA
- Efficiency :
- 73%
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 55W
- Size / Dimension :
- 6.00" L x 3.27" W x 1.60" H (152.4mm x 83.1mm x 40.6mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 24V
- Voltage - Output 3 :
- -12V
- Voltage - Output 4 :
- 12V