IMA-S400-12-ZNPLI
- Артикул производителя:
- IMA-S400-12-ZNPLI
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 400W
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- 33.3 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 400W
- Size / Dimension :
- 6.96" L x 4.00" W x 1.60" H (176.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 300 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V