MAP40-3003G
- Артикул производителя:
- MAP40-3003G
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 3 A
- Current - Output 2 :
- 2 A
- Current - Output 3 :
- 200 mA
- Efficiency :
- 70%
- Features :
- Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
- Number of Outputs :
- 3
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 40W
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 2.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 15V