CINT1200A2475K01
- Артикул производителя:
- CINT1200A2475K01
- Производитель/Бренд:
- SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 180W
- Производитель :
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 7.5 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- DC Input Capable, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 180W (200W Forced Air)
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V