MDS-200APB12 AA
- Артикул производителя:
- MDS-200APB12 AA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 130W
- Approval Agency :
- CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
- Current - Output 1 :
- 10.83 A
- Efficiency :
- 93%
- Features :
- PFC, Universal Input
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 130W (200W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.40" H (101.6mm x 50.8mm x 35.6mm)
- Standard Number :
- 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V