PMT-24V350W1AK
- Артикул производителя:
- PMT-24V350W1AK
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 350W
- Approval Agency :
- CB Scheme, CE, EN, SIQ, UL
- Current - Output 1 :
- 14.6 A
- Efficiency :
- 87%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 350W
- Size / Dimension :
- 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
- Standard Number :
- 50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
- Voltage - Input :
- 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V