LCW200PS12
- Артикул производителя:
- LCW200PS12
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 200W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial), Industrial
- Approval Agency :
- CE, EN, UKCA, UL
- Current - Output 1 :
- 16.7 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Adjustable Output, DC Input Capable, PFC
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 200W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V