MDS-100APS24 BA
- Артикул производителя:
- MDS-100APS24 BA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 80W
- Approval Agency :
- CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
- Current - Output 1 :
- 4.2 A
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 80W (100W Forced Air)
- Size / Dimension :
- 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.1mm)
- Standard Number :
- 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V