PMT-12V150W1AA
- Артикул производителя:
- PMT-12V150W1AA
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 150W
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CCC, CE, cURus, TUV
- Current - Output 1 :
- 12.5 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Adjustable Output
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 150W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V