CFM60S240
- Артикул производителя:
- CFM60S240
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 60W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, FCC, TUV
- Current - Output 1 :
- 2.5 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 60W
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4.242 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V