CCH600PS12
- Артикул производителя:
- CCH600PS12
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 603W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, TUV, UL
- Current - Output 1 :
- 50 A
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 603W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 8.43" L x 4.02" W x 1.69" H (214.1mm x 102.1mm x 42.9mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V