DPA120030-P13/R-SZ
- Артикул производителя:
- DPA120030-P13/R-SZ
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- AC AC Wall Adapters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 300mA
- Efficiency :
- Form :
- Wall Mount
- Input Type :
- Fixed Blade
- No Load Power Consumption :
- Operating Temperature :
- Output Connector :
- Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm
- Power (Watts) :
- 4 W
- Product Status :
- Obsolete
- Region Utilized :
- North America
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 120VAC
- Voltage - Output :
- 12VAC