LEDC10-12-R48
- Артикул производителя:
- LEDC10-12-R48
- Производитель/Бренд:
- TDK-Lambda Americas Inc
- Краткое описание:
- LED SUPPLY CC BUCK 3-20V 480MA
- Производитель :
- TDK-Lambda Americas Inc
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 480mA
- Dimming :
- PWM
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- OCP, OVP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 12-SIP Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.33" W x 0.60" H (32.0mm x 8.5mm x 15.2mm)
- Standard Number :
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 20V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Output :
- 3 ~ 20V