LDH-45A-350DA
Артикул производителя:
LDH-45A-350DA
Производитель/Бренд:
MEAN WELL USA Inc.
Краткое описание:
LED DRIVER CC BOOST 24-86V 350MA
Производитель :
MEAN WELL USA Inc.
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
DALI
Efficiency :
91%
Features :
Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Package / Case :
7-DIP Module
Power (Watts) :
30 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Standard Number :
Topology :
Boost
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
18V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Output :
24 ~ 86V