VLD25-600-SMT-TR
- Артикул производителя:
- VLD25-600-SMT-TR
- Краткое описание:
- LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 600MA
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Efficiency :
- 96%
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 16-SMD, Gull Wing, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 22 W
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.71" W x 0.31" H (23.9mm x 18.1mm x 8.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 48V
- Voltage - Input (Min) :
- 5.5V
- Voltage - Output :
- 3.3 ~ 36V