VLD25-500-DIP
- Артикул производителя:
- VLD25-500-DIP
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 500MA
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, EN, IEC
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- Remote On/Off, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 18 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm)
- Standard Number :
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 46V
- Voltage - Input (Min) :
- 5.5V
- Voltage - Output :
- 3.3 ~ 36V