VLD25-350-SMT-TR
- Артикул производителя:
- VLD25-350-SMT-TR
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 350MA
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 96%
- Features :
- Remote On/Off, SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SMD, Gull Wing, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 13 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.71" W x 0.31" H (23.9mm x 18.1mm x 8.0mm)
- Standard Number :
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 48V
- Voltage - Input (Min) :
- 5.5V
- Voltage - Output :
- 3.3 ~ 36V