KC24JT-300R3
- Артикул производителя:
- KC24JT-300R3
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- LED DRIVER BUCK TOPOLOGY 1 OUTPU
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- LED Drivers
- Approval Agency :
- CE, EN, UKCA
- Current - Output (Max) :
- 300mA
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Remote On/Off, SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 16-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 9.9 W
- Size / Dimension :
- 0.85" L x 0.66" W x 0.20" H (21.5mm x 16.7mm x 5.2mm)
- Standard Number :
- Topology :
- Buck
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 6V
- Voltage - Output :
- 2.8 ~ 33V