LDH-65-1750
Артикул производителя:
LDH-65-1750
Производитель/Бренд:
MEAN WELL USA Inc.
Краткое описание:
DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
Производитель :
MEAN WELL USA Inc.
Категория товара :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, EAC
Current - Output (Max) :
1.75A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
96%
Features :
OVP, SCP
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
75 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Standard Number :
Topology :
Boost
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
9.5V
Voltage - Output :
12.5 ~ 37V