LDH-65-700
Артикул производителя:
LDH-65-700
Краткое описание:
DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
Approval Agency :
CE, EAC
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
95%
Features :
OVP, SCP
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
56 W
Size / Dimension :
2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Input (Max) :
32V
Voltage - Input (Min) :
9.5V
Voltage - Output :
12.5 ~ 80V