3021-D-N-350
- Артикул производителя:
- 3021-D-N-350
- Краткое описание:
- LED SUPP CC BUCK 32V 350MA 7SIP
- Current - Output (Max) :
- 350mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 95%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Power (Watts) :
- 11 W
- Size / Dimension :
- 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 32V
- Voltage - Input (Min) :
- 5V
- Voltage - Output :
- 32V (Max)