UWE-3.3/30-Q48NBL1-C
- Артикул производителя:
- UWE-3.3/30-Q48NBL1-C
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 30A
- Efficiency :
- Features :
- Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- Eighth Brick
- Power (Watts) :
- 99 W
- Product Status :
- Last Time Buy
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Supplier Device Package :
- Eighth Brick
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V