MYRGM105150W31RA
Артикул производителя:
MYRGM105150W31RA
Производитель/Бренд:
Murata Power Solutions Inc.
Краткое описание:
DC DC CONVERTER 1.05V
Производитель :
Murata Power Solutions Inc.
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
1.5A
Efficiency :
92%
Features :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
9-PowerTFQFN Module
Power (Watts) :
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.13" L x 0.10" W x 0.04" H (3.2mm x 2.5mm x 1.0mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
2.7V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
1.05V