VWRAT2-D12-D12-SMT-TR
- Артикул производителя:
- VWRAT2-D12-D12-SMT-TR
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 2W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 83mA, 83mA
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SMD Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.54" W x 0.30" H (23.9mm x 13.7mm x 7.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V