LXDC32DAAC-280
- Артикул производителя:
- LXDC32DAAC-280
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.2V 2.5V
- Current - Output (Max) :
- 600mA, 500mA
- Efficiency :
- 83%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.13" L x 0.10" W x 0.05" H (3.2mm x 2.5mm x 1.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 3.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 1.2V
- Voltage - Output 2 :
- 2.5V