LXDC32DAAC-145
- Артикул производителя:
- LXDC32DAAC-145
- Производитель/Бренд:
- Murata Electronics
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.35V 3V
- Производитель :
- Murata Electronics
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 600mA, 350mA
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OCP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-SMD Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.13" L x 0.10" W x 0.05" H (3.2mm x 2.5mm x 1.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 3.7V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 1.35V
- Voltage - Output 2 :
- 3V