OKDX-T/90-W12E-001-C
- Артикул производителя:
- OKDX-T/90-W12E-001-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-1.8V 162W
- Current - Output (Max) :
- 90A
- Efficiency :
- 92.5%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 162 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 0.37" W x 0.75" H (50.8mm x 9.5mm x 19.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 7.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 1.8V