OKDH-T/25-W12G-001-C
- Артикул производителя:
- OKDH-T/25-W12G-001-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 83W
- Current - Output (Max) :
- 25A
- Efficiency :
- 93.9%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 83 W
- Size / Dimension :
- 1.01" L x 0.54" W x 0.32" H (25.7mm x 13.8mm x 8.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 3.3V