NSR010A0X4-49Z
- Артикул производителя:
- NSR010A0X4-49Z
- Производитель/Бренд:
- ABB Power Electronics Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.59-6V
- Производитель :
- ABB Power Electronics Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Efficiency :
- 93.6%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 5-SIP Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.41" L x 0.27" W x 0.65" H (10.4mm x 6.8mm x 16.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.59 ~ 6V