OKDX-T/90-W12-001-C
- Артикул производителя:
- OKDX-T/90-W12-001-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-1.8V
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 90A
- Efficiency :
- 94.3%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 95°C
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 0.37" W x 0.75" H (50.8mm x 9.5mm x 19.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 7.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 1.8V