OKDL-T/60-W12-001-C
- Артикул производителя:
- OKDL-T/60-W12-001-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-1.8V
- Current - Output (Max) :
- 60A
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (With Derating)
- Package / Case :
- 84-LGA Module
- Size / Dimension :
- 0.99" L x 0.56" W x 0.28" H (25.1mm x 14.1mm x 7.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 1.8V