NDM3Z-90V-A-001
- Артикул производителя:
- NDM3Z-90V-A-001
- Производитель/Бренд:
- CUI Inc.
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 0.6-1.8V
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 90A
- Efficiency :
- 92.5%
- Features :
- Digital
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 26-SIP Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 0.38" W x 0.75" H (50.8mm x 9.7mm x 19.1mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module, Digital
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 7.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 1.8V