NDM2Z-25HT-V-001
- Артикул производителя:
- NDM2Z-25HT-V-001
- Current - Output (Max) :
- 25A
- Efficiency :
- 93.9%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 15-DIP Module
- Size / Dimension :
- 1.01" L x 0.54" W x 0.32" H (25.7mm x 13.8mm x 8.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 14V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.6 ~ 3.3V