UQQ-3.3/25-Q12N-C
- Артикул производителя:
- UQQ-3.3/25-Q12N-C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 3.3V 82W
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 25A
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 82 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.22" L x 1.45" W x 0.50" H (56.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V