110IMY70-12-0TZG
- Артикул производителя:
- 110IMY70-12-0TZG
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 90W
- Current - Output (Max) :
- 7.5A
- Efficiency :
- 93%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Power (Watts) :
- 90 W
- Size / Dimension :
- 2.87" L x 1.88" W x 0.35" H (72.8mm x 47.8mm x 8.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 137.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 50V
- Voltage - Isolation :
- 4.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V