VRA3-D24-D15-DIP
- Артикул производителя:
- VRA3-D24-D15-DIP
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 3W
- Current - Output (Max) :
- 100mA, 100mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.79" W x 0.39" H (31.8mm x 20.1mm x 9.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V