SXN15-48D05-3V3-RJ
- Артикул производителя:
- SXN15-48D05-3V3-RJ
- Производитель/Бренд:
- Artesyn Embedded Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 3.3V 15W
- Производитель :
- Artesyn Embedded Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 3A, 4.5A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Package / Case :
- 11-SMD Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.91" L x 1.01" W x 0.34" H (48.4mm x 25.7mm x 8.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 33V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V