SG10080-BOX
- Артикул производителя:
- SG10080-BOX
- Производитель/Бренд:
- EC Elettrocanali
- Краткое описание:
- WIRE DUCT SLOTTED SCREW 39.37'
- Производитель :
- EC Elettrocanali
- Категория товара :
- Wire Ducts, Raceways
- Color :
- Gray
- Features :
- Pre-Punched Mounting Holes
- Height :
- 3.150" (80.00mm)
- Length :
- 39.37' (12.00m)
- Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Mounting Type :
- Screw
- Product Status :
- Active
- Width :
- 3.937" (100.00mm)