EXB30-24D05-3V3J
- Артикул производителя:
- EXB30-24D05-3V3J
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 3.3V 30W
- Current - Output (Max) :
- 6A, 6A
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 3.3V