CXA20-48D05J
- Артикул производителя:
- CXA20-48D05J
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 20W
- Current - Output (Max) :
- 2A, 2A
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.60" W x 0.41" H (50.8mm x 40.6mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V