BXA10-48D12J
- Артикул производителя:
- BXA10-48D12J
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 10W
- Current - Output (Max) :
- 416mA, 416mA
- Efficiency :
- 84%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V