NCS12D4805C
- Артикул производителя:
- NCS12D4805C
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 12W
- Current - Output (Max) :
- 1.2A, 1.2A
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 12 W
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.79" W x 0.41" H (32.0mm x 20.0mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V