20IMX35D05D15-8ZG
- Артикул производителя:
- 20IMX35D05D15-8ZG
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 15V 15V 35W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 1.35A, 550mA, 550mA
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 19-DIP Module
- Power (Watts) :
- 35 W
- Size / Dimension :
- 2.87" L x 1.88" W x 0.35" H (72.8mm x 47.8mm x 8.9mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V
- Voltage - Output 2 :
- 15V
- Voltage - Output 3 :
- 15V