JRW040A0A41-PHZ
- Артикул производителя:
- JRW040A0A41-PHZ
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 200W
- Current - Output (Max) :
- 40A
- Efficiency :
- 92%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 200 W
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.30" W x 0.38" H (61.0mm x 58.4mm x 9.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V