FWF-25511
- Артикул производителя:
- FWF-25511
- Производитель/Бренд:
- Quest Technology International Inc.
- Краткое описание:
- WIRE DUCT SOLID BASE ADH 50' WHT
- Производитель :
- Категория товара :
- Wire Ducts, Raceways
- Color :
- White
- Features :
- No Mounting Holes
- Height :
- 0.125" (3.18mm)
- Length :
- 50.0' (15.24m)
- Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Mounting Type :
- Adhesive
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.255" (6.48mm)