N080-D25-2M-WH
- Артикул производителя:
- N080-D25-2M-WH
- Производитель/Бренд:
- Tripp Lite
- Краткое описание:
- WIRE DUCT SOLID 2PC ADH 6.56'
- Производитель :
- Tripp Lite
- Категория товара :
- Wire Ducts, Raceways
- Color :
- White
- Features :
- Height :
- 0.984" (25.00mm)
- Length :
- 6.56' (2.00m)
- Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Mounting Type :
- Adhesive
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.630" (16.00mm)