RUW15SL24HC
- Артикул производителя:
- RUW15SL24HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 15W
- Current - Output (Max) :
- 625mA
- Efficiency :
- 77.3%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 2.00" W x 0.79" H (50.8mm x 50.8mm x 20.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 16V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V