RUW15SL12HC
- Артикул производителя:
- RUW15SL12HC
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 15W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 77.1%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 2.00" W x 0.79" H (50.8mm x 50.8mm x 20.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 16V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V