SIP501.5LT
- Артикул производителя:
- SIP501.5LT
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1.5V 9W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 6A
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- OCP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 55°C
- Package / Case :
- 11-SIP Module
- Power (Watts) :
- 9 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 1.5V